Samsunda 3D Bina Modelleme ve Renklendirme

Gül Yalıtım tarafından tarihinde yayınlandı

Mantolama Dış cephe uygulamaları binalar için artık bir zaruret olmuştur. Dış cephe binaya ısı yalıtımı sağladığı gibi, binanın dış görünümüne de bir ayrı güzellik katmaktadır.Gül yalıtım olarak firmamız bina yapımına başlamadan önce binanızın çekilen resim üzerinden 3D modelleme yaparak renklendirilir ve beğeninize sunulur. Bina mantolamasına başlamadan önce 3D modellme ile binanızın dış görünümünün nasıl olacağına karar verebilirsiniz. Binanın rengine hangi söve ve desenlerin kullanılacağını belirleyerek binanınızı sizin sevikine göre tasarlanır ve mantolama uygulamasına başlanır.

3D bina modelleme ve renklendirme hizmetini ücretsiz olarak  sunmaktayız. Modelleme yapıldıktan sonra alternatif farklı renklendirmeler yapılarak beğeninize sunulur.

Samsun söve fabrikası, samsun mantolama, samsun mantolama takım fiyatları, samsun boya fiyatları, samsun boya fabrikası, samsunda en uygun boya nereden alınır? samsun mantolama firmaları, samsun söve fiyatları

Karadeniz söve fabrikası, Karadeniz mantolama, Karadeniz mantolama takım fiyatları, Karadeniz boya fiyatları, Karadeniz boya fabrikası, Karadeniz’de en uygun boya nereden alınır? Karadeniz mantolama firmaları,Karadeniz söve fiyatları

Silikonlu dış cephe boyası, tavan boyası, ekonomik tavan boyası, iç cephe boyası, ekonomik iç cephe boyası nereden alınır?

 

Kategoriler: Mantolama

05462789178