Samsun Mantolama Firmaları

Gül Yalıtım tarafından tarihinde yayınlandı

Samsun’da mantolama firması denince akla ilk gelen firma Mantolama, Söve ve Boya Üretim firması olan gül yalıtımdır. Gül yalıtım fabrikası Samsun Tekkeköy sınırları içerisinde 19 Mayıs Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir.

Gül yalıtım mantolama firmasında, söve ve boya üretiminin yanı sıra hammade malzeme satışı da mevcuttur. Söve ve boya yapımında kullanıla tutkal, titan gibi kimyasal malzemelerin de satışı yapılmaktadır.

Gül yalıtım mantolama firması,  silikonlu dış cephe boyası, silikonlu iç cephe boyası, tavan boyası, iç ve dış astar, efekt boya gibi su bazlı her türlü boya üretimi yapılmaktadır. Karadeniz bölgesine satışı olan gül  yalıtım, üreticiden direkt satış hizmeti ile kaliteli ve uygun fiyata ürünleri müşterilerine sağlamaktadır.

Samsun söve fabrikası, samsun mantolama, samsun mantolama takım fiyatları, samsun boya fiyatları, samsun boya fabrikası, samsunda en uygun boya nereden alınır? samsun mantolama firmaları, samsun söve fiyatları

Karadeniz söve fabrikası, Karadeniz mantolama, Karadeniz mantolama takım fiyatları, Karadeniz boya fiyatları, Karadeniz boya fabrikası, Karadeniz’de en uygun boya nereden alınır? Karadeniz mantolama firmaları,Karadeniz söve fiyatları

Silikonlu dış cephe boyası, tavan boyası, ekonomik tavan boyası, iç cephe boyası, ekonomik iç cephe boyası nereden alınır?

 

 

05462789178