Karadeniz ve Samsunda Mantolama Fabrikaları

Gül Yalıtım tarafından tarihinde yayınlandı

Mantolama fabrikası olarak Samsun merkezli Karadeniz’e hizmet veren bir çok Mantolama, söve ve boya İmalat fabrikası vardır. Mantolama söve ve boya imalatı olarak Kardeniz’e hizmet veren  en büyük ve en köklü fabrikalarından biri de Gül Yalıtım üretim fabrikasıdır.

Gül yalıtım’da mantolama fabrikası olarak faaliyet gösterse de mantolama ürünlerinin yanı sıra, su bazlı boya grubu ürünleri ve söve aksesuar ürünleri üretilmektedir. Gül yalıtım uzun yılların deneyimi ile 2012 yılından beri Samsun Tekkeköy 19 Mayıs Sanayi sitesinde hizmet vermektedir.

Su bazlı boya grubu olarak Silikonlu dış cephe boyası, silikonlu iç cephe boyası, tavan boyası, plastik boya, Astar ve diğer tüm su bazlı boya grubu üretilmektedir.

Samsun ve Karadeniz bölgesine hizmet veren Gül yalıtım kaliteli ürünü zamanın teslim etmeyi görev edinmiştir. Güvene dayalı olarak iş birliği içinde bir çok zorlu işin üstesinden gelmiştir.

Samsun söve fabrikası, samsun mantolama, samsun mantolama takım fiyatları, samsun boya fiyatları, samsun boya fabrikası, samsunda en uygun boya nereden alınır? samsun mantolama firmaları, samsun söve fiyatları

Karadeniz söve fabrikası, Karadeniz mantolama, Karadeniz mantolama takım fiyatları, Karadeniz boya fiyatları, Karadeniz boya fabrikası, Karadeniz’de en uygun boya nereden alınır? Karadeniz mantolama firmaları,Karadeniz söve fiyatları

Silikonlu dış cephe boyası, tavan boyası, ekonomik tavan boyası, iç cephe boyası, ekonomik iç cephe boyası nereden alınır?

 

Kategoriler: Mantolama

05462789178